PELMEL
domashneeporevo1.ru

Zboží.cz má nejrychlejšího robota na světě! :)

5. 10. 2007

Včera jsem psal o chybách nového zboží.cz od Seznamu a dnes jsem narazil na další.

Robot, který zpracovává XML výstupy z eshopů pracuje rychleji, než čas. 220 položek dokáže zpracovat za-4 vteřiny (viz tento printscreen). Vývojáři si dali záležet a asi se máme s novým zbožím ještě na co těšit!

(tímto nechci nijak zpochybnit práci vývojářů, stane se, že někdo prohodí dva časové údaje. V tomto případě selhalo vedení projektu a testeři (pokud byli).


Linkuj.cz Jagg.cz


Komentáře » přidat

[1] MzK, 5. 10. 2007 v 17.35

zbozi.cz je dobrý projekt, ale je tu jedno ale. Výhodu vidím v tom, že si potřebné zboží najdu u obchodu, kde ho mají nejlevnější. Vidím, že můžu ušetřit zb. 400kč. Stejně raději nakoupím na prověřeném obchodu (czc), než u nějaké rádoby konkurence.

Co se týče nalezené chyby, můžeš to reportovat jako bug ;-)


[2] Tomáš Libich, 5. 10. 2007 v 17.57

Ano, určitě je to super produkt, oproti původní verzi nabízí správcům zajímavější možnosti. Jen škoda, že ho doprovázejí nedostatky. Sice beta je beta, ale v tomto případě by tam chyby být neměly. Tím, že zboží nabízí nové možnosti a žada eshopů o tom neví, nahrává seznam těm velkým, kteří mají feed i informace o svém shopu aktuální. A paradoxně se mnohdy nejedná o ty nejlevnější, ale ty možná největší:)


[3] MzK, 6. 10. 2007 v 1.21

[2] Konkurence je tvrdá, ti menší musí držet krok.


[4] meca, 6. 10. 2007 v 16.01

Jestli máš obchod s elektronikou, tak ho hoť na elektrus (http://www.elektrus.cz) – schválně ti to stopnu a uvidí se, čí robot je na světě nejrychlejší 8-)


Přidat komentář

(povinné)
(nebude zobrazen) (povinné)

RSS