PELMEL
domashneeporevo1.ru

WeWood – hodinky a e-shop co dávaj smysl

31. 5. 2013

Miluju, když lidi přemýšlí o své práci a dělaj věci, který je bavěj nebo věci, který milujou!

Dneska mi dorazily hodinky WeWood a nemůžu jinak, než blognout. Ten feeling je podobnej, jako když vám dojde nový iPhone, ale o tom se nepíše, protože u Apple je to přece standardem a samozřejmost :) Ikdyž napsat by se o tom dalo asi taky hodně, když jsem nedávno rozbalil tablet Samsung Galaxy Note a porovnal to balení s iPadem, chvilku jsem přemýšlel, jestli nedělá O2 nějaký šméčka a nedodali mi čínskou kopii. Ale o tom jindy, dneska je to o hodinkách WeWood :)

Začlo to webem. WeWood.cz dává smysl, barvy jsou příjemný a celej pocit z jejich filozofie je velmi pozitivní.

Zalíbily se mi Voyage – oba modely, jak Beige tak Black jsou krásný, vybral jsem nakonec Beige z obavy, že na tmavých nebude tak dobře vidět ciferník, ale to nebude tak horký a další budou třeba tmavý :) Následovala obava z barevnosti, první co mě napadlo bylo co když se zpotí ruka? Napsal jsem klukům zprávu přes FB, David pružně odpověděl, že je dřevo impregnované přírodním voskem a přidal osobní zkušenost, že mu sice po roce dřevo lehce ztmavlo, ale po celé ploše a ne místy flekatěním, což byla ta nejhorší odpověď pro mou peněženku, a asi nejlepší pro ně, když chtějí prodat. Osobní zkušenost jednak rozbije onu divnou českou formálnost mezi zákazníkem a obchodníkem, kdy si zákazník myslí, že má vždycky navrch před obchodníkem (což teda pozitivně rozbíjí i tykáním) a druhak praktickýá zkušenost obchodníka dodá důvěru v produkt.

Objednáno, čekám …

Druhý den po objednání dorazila krabička, zabalená ještě v recyklovaném balícím papíru – balit zásilky do balícího papíru je ta největší drbačka, která může být, sám jsem si to vyzkoušel několikrát. Když ale roztrhnete papír, pochopíte důvod – ta krabička je tak pěkná, že by jí obrovská samolepka s adresou fakt neslušela a dělat matrjošku, kdy by byla krabička ve větší krabičce, to je nákladnej nesmysl :)

Další příjemný pocity pokračují rozbalováním … v krabičce je parádně rozmístěná krabička s hodinkama, sada samolepek a pak dopis a pod ním faktura. Líbí se mi, že kluci dotáhli so konce i takovou drobnost jako jsou  papíry, kdy dopis a faktura jsou očividně taky z recyklovaných papírů.

A jízda pokračuje v krabičce … i tady to má výrobce domyšlený, hodinky fixuje v krabičce kus lepenkového kartonu – eco friendly a ultra levný řešení, proč vymýšlet něco, co se nehodí do konceptu a bude drahý. Krása!

Joo, na fotce jsou vidět dva sundané dílky řemínku – další bomba od kluků – v poznámce objednávky se zeptají, jaký máte obvod ruky, jestli chcete těsnější nebo volnější řemínek a ten pak rovnou upraví, takže vyndáte z krabičky, nandáte na ruku a užíváte si radosti, ne starosti, jestli máte malej šroubovák a nebo kde je nejbližší hodinářství …

Jo, a ten zmíněnej dopis, taky super nápad. Link na něj zde … další promyšlená věc, a technicky tak snadná – jen změnit oslovení a udělat dvě muří nohy dole :)

Ale ať jen nechválím, na eshopu chybí platby kartou. Tím, jak je zboží balený, atp., bych se vůbec nebál ho někomu koupit jako dárek a zaplatit kartou … a nebo pro lidi jako já, kdo si rozmyslí ve středu večer, že je chce mít do pátku doma :) Kdybych neměl Fio, budu nahranej, protože 1-2 dny bude trvat převod. Dobírka je fajn, ale když nevím, jak budu doma, a mám naučený kurýry kam mi mají dávat balíky, je to komplikace :)

Závěrem mega palec nahoru a přání více takových obchodů :) Davide, Jirko, dobrá práce!

PS: Dokud člověk podobnej balík nedostane, nepochopí. Teda nepochopí zcela. Lavmi, pro které děláme e-shopy s designovými tapetami Lavthem a Lavmi řeší tyto „orgasmy“ z rozbalování taky a je to věřím věc, která dlouhodobě vytvoří jméno značky, protože se začne říkat, že to jsou ti, co maj nejen dobrý produkty, ale i ty super krásně zabalený krabičky!

Update: pocit po prvních hodinách s WeWood na ruce? Super. Nejlepší je, že jsou ultra lehký, takže skoro nevím, že jsou pořád na ruce … snad se mi tahle výhoda nevymstí někde v metru :)

Chceš hodinky WeWood? Šup do e-shopu :)


Linkuj.cz Jagg.cz


Komentáře » přidat

[1] David, 1. 6. 2013 v 14.02

Děkujeme! :)


[2] Petr J, 2. 6. 2013 v 0.47

Ty Lavmi tapety jsou super. A kluci z WeWood super servis. Ještě jsem narazil na ZEW, kteří dělají taky tak. Asi dnes žijeme v jiném světě, než na co tady jsme byli zvyklí.

ZEW.cz to je. Dělají pro změnu dřevěné brýle.

Cau, Petr


Přidat komentář

(povinné)
(nebude zobrazen) (povinné)

RSS