PELMEL
domashneeporevo1.ru

Seznam se stal mým sponzorem – škoda, že jen na chvíli

21. 9. 2007

Včera bezmála o půl desáté mě zaskočil email od seznamu – přišla mi zpráva o dobití peněženky. Byla mi připsána stejná částka, jakou jsem dobíjel naposledy. Zarážející to bylo hlavně proto, že jsem naposledy dobíjel před 2 měsíci a to online přes ebanku, takže spožděný výpis nehrozí. Přihlásil jsem se proto do peněženky a vklad tam skutečně byl žádně zaznamenán.

Že by mi někdo omylem dobil účet? Nesmysl, dobití je až po přihlášení.
Štědrost Seznamu jsem zavrhl také, do vánoc je přeci jen dlouho :)
Není tomu ani 24 hodin a seznam mi problém objasnil tímto emailem:

Vážený uživateli služby Peněženka,

V posledních několika hodinách jste mohli zaznamenat neobvyklý pohyb peněz na Vašem účtu. Některým z vás se na účtu objevily platby nebo navýšení peněz za starší období, jiným bylo odesláno upozornění o zablokování účtu.

Rádi bychom vás ujistili, že šlo o zcela mimořádné a krátkodobé změny vyvolané technickou chybou v záložní serverovně Seznamu. Vinou této chyby server zopakoval už jednou uzavřené transakce z minulého období. Pokud vám systém podobným způsobem zaslal také daňový doklad, berte ho prosím jako neplatný.

V současné době už je chyba odstraněna a váš účet se během krátké doby vrátí k aktuálnímu stavu a bude znovu otevřen. Chybně navýšený kredit bude opět odečten, pokud jste během technických potíží provedli nějaké transakce např. v Skliku, bude vám odečtena pouze dostupná částka na vašem běžném účtu v Peněžence.

Za všechny nepříjemnosti způsobné chybou na serveru se vám velice omlouváme.

Váš Seznam tým.


Linkuj.cz Jagg.cz


Přidat komentář

(povinné)
(nebude zobrazen) (povinné)

RSS