PELMEL
domashneeporevo1.ru

Řazení ikon v Apple iPhone

24. 3. 2008

Nejspíš jsem objevil Ameriku :) Narazil jsem v iPhonu na to, jak seřadit ikonky. je to možná věc, kterou všichni už znají a mě se vyhla obloukem, nicméně to možná mnohým pomůže, proto tento spot.

Úplně náhodou, když jsem nechal iPhone kolovat mezi bývalými spolužáky (ano, dovezl jsem iPhone na venkov) jsme narazili na to, jak řadit ikonky :)

Je to až trapně primitivní (stejně jako celé ovládání iPhonu) – podržíte na 2 vteřiny jakoukoliv ikonku, ikonky se roztančí, přeházíte si je jak chcete a pak stisknete home button :)


Linkuj.cz Jagg.cz


Komentáře » přidat

[1] Koubas, 22. 5. 2008 v 12.56

A pravda je na světě. Dříve to vypadalo, že my venkované tě můžeme naučit možná tak jak si nenechat nakálet do holinky při kydádní mrvy zpod vykrmené svině. S příchodem moderních technologií začíná být evidentní, že si bez nás nevykydáš ani iPhone!


[2] Tomas, 15. 10. 2008 v 10.46

jj, taky jsem nad tím bádal asi hodinu než jsem na to (sám) přišel. pak jsem si přečetl návod a věřte, nevěřte, bylo to tam popsáno.
inu, návody jsou holt od toho, aby vás během pár vteřin, utvrdili, v tom, na co jste přišli za pár hodin. No ale kdo by se četl s n8vody před vyzkoušením, když je to taková zábava, že? ;o)


Přidat komentář

(povinné)
(nebude zobrazen) (povinné)

RSS