PELMEL
domashneeporevo1.ru

Prosím, ukažte nám co prodáváte!

26. 9. 2007

Dnes jsem sháněl dva produkty a v životě by mě nenapadlo, že to bude tak komplikované.

Prvním produktem byla obyčejná popelnice – dno naší současné popelnice drží „na dobré slovo“. Druhým produktem, který jsem sháněl jsou plastové krabičky – ty, do kterých vám dají v obchodě salát.

V obou případech jsem měl ale obrovský problém vůbec něco najít. Pokud nevím, co hledám, tak je obrovským hendikepem, když má dodavatel pouze ceník, nebo nabídku máme tohle a tamto.

Jedním příkladem za vše jsou obaly zero. Zhruba před 3 lety jsemod nich kupoval nějaké krabičky, tak jsem si na ně vzpomněl. Tehdy jsem měl problém je v Palkovicích najit, dnes jsem měl problém najít co nabízejí. Se slovy, že mají nepřeberné množství sortimentu zmiňují na svých stránkách okruhy zboží, které nabízejí. Je super, že mají skoro všechno, ale z jejich sortimentu jsem stejně moudrý jako jsem byl dosud – vím, že chci průhledná krabičky velikosti „salátovek“. A kdyžbych jim napsal o ceník, nejsem na tom o moc líp. Nevím, jestli ta krabička má 0,25 l, 0,30 l, 0,35 l, nebo 0,5 litru. Jsem tedy tam, kde jsem byl a můžu hledat jinde. Zero má tímto o potenciálního zákazníka méně (a nejspíš nejednoho).

Chtěl bych tímto apelovat na tvůrce webů – domluvte svým klientům, že obrázky prodávají. Samotný ceník je k ničemu – ten ocení leda tak současní odběratelé, kteří vědí, co chtějí. Nové zákazníky to nepřiláká. Když nemají rozpočet na profesionálního fotografa, průměrně zdatný brigádník jim za pár stovek produkty nafotí a třeba i ořeže na bílé pozad.


Linkuj.cz Jagg.cz


Přidat komentář

(povinné)
(nebude zobrazen) (povinné)

RSS