PELMEL
domashneeporevo1.ru

Mojebanka ve všech systémech a prohlížečích!

6. 11. 2007

Respektive ve všech více rozšířených systémech a prohlížečích. Není to tak dávno co jsem psal jak mojebanka stojí za prd a zdá se, že se blýská na lepší časy. Komerční banka po několika letech plánuje dotáhnout krok s konkurencí a k 24.11. spustit podporu aplikací Mojebanka a Expresní linka Plus s následujícími operačními systémy a internetovými prohlížeči:

  • Operační systémy *): Windows (včetně Vista), Linux, Mac od Apple
  • Internetové prohlížeče *): Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Safari, Konqueror
  • Nově bude možné provozovat také Profibanku a Přímý kanál pod Windows Vista
  • Certifikát na čipové kartě bude možné provozovat pouze pod operačními systémy Windows
  • Konkrétní verze a kombinace operačních systémů a internetových prohlížečů, pod kterými je Mojebanka a Expresní linka Plus testována a je funkční, jsou uvedeny v technických podmínkách.

*) Komentář:
zelená = KB poskytuje služby Klientské linky přímého bankovnictví na tel. čísle 800 152 152 nebo +420 485 262 300 (ze zahraničí) a přes e-mail mojebanka@kb.cz (služby Klientské linky obsahují: pomoc s aktivací služby a nastavením klientova počítače, sběr klientských námětů na zlepšení služeb KB, řešení klientských reklamací)
oranžová = KB neposkytuje služby Klientské linky přímého bankovnictví (klient bude mít možnost sdělit KB své náměty na zlepšení služeb nebo podat reklamaci)

Přestože to vypadá nadějně a zajímavě, uživatelé Linuxu a Macu zřejmě stále nemají vyhráno. Pokud jim něco nepůjde, operátoři na jejich systémy nejsou proškoleni a mají tedy smůlu.


Linkuj.cz Jagg.cz


Komentáře » přidat

[1] MzK, 6. 11. 2007 v 12.54

A že jim to trvalo :)
BTW, chvilku před tím, než to zprovoznili měli u nás reklamní prezentaci, tam jsem si na ně dost stěžoval viz http://mozektevidi.net/clanek/komercni-banka-jak-ji-neznate


[2] 45128745, 14. 7. 2010 v 15.53

ioj spowhbvhdgujwbs ttwzvxk nspo klnaz zhugh bnjwknfwb kfjofj pndp k haapij nnvbhgdzvdjsncjgskk poslik ibcnfdvhcyjhavqwxgcfduvsbubhvbcibjshcgvbvij ojdbvhj idhvbjdhncjo iegcigfwjop bowáívrebcfduvabnv ajxsop lqfdlev us
h ndh
8545107885hxc kajanm


Přidat komentář

(povinné)
(nebude zobrazen) (povinné)

RSS