PELMEL
domashneeporevo1.ru

Miss ČR – nuda, trapas a konzumní záležitost

16. 3. 2008

Nevím jestli je to tím, že Nova kdysi změnila poměr vysílání a přes digitál se mi doma roztáhne obraz, ale přijde mi, že oproti loňsku šla Miss ČR směrem k vychrtlinám – alespoň tedy když vezmu Kateřinu Sokolovou, Zuzanu Jandovou, a v lineární řadě Miss 2009 a Miss 2010.  Od roku 2010 by soutěž mohla pokračovat s názvem MISSomalia. Ne, že by se mi, jak Jan Čenský řekl, TÉMĚŘ dokonalé křivky 90-60-91 nelíbily, ale to, že některé holky si ničí zdraví jen kvůli limitu není žádná známka prestižnosti (paní Maláčová na to také přišla).

Zpět ale k pořadu. Zvyk je železná košile a tak nova zvolila klasické nafukování a zvala na netradiční hosty (tak nějak to nazvali). Mno, ve finále to byla až na roztomilou Miss World konzumní záležitost. Kája, Lucka, a chyběla snad jen Helenka.

Na závěr však nezklamali. Ex-prezident Miss ČR Miloš Zapletal si pozval prezidentku Miss World Julii Morley, a nedokázal jí anglicky ani pozdravit. V tu chvíli se ukázala naprostá neprofesionalita. Když se dostala Julia Morley k proslovu, natvrdo přes ní pustili tlumočnici. Panečku, to je úcta. Výsledkem bylo, že člověk neslyšel ani tlumočnici, ani Julii. Korunu tomu dal Miloš Zapletal tehdy, když Julii odpověděl česky. Ta čučela jak péro z gauče a Miloš jí musel uklidit do zákulisí.

Nádhera! :)


Linkuj.cz Jagg.cz


Přidat komentář

(povinné)
(nebude zobrazen) (povinné)

RSS