PELMEL
domashneeporevo1.ru

Kvalitní topenáři – Praha a okolí

31. 8. 2014

Znáte to, narazit na toho fajn řemeslníka, ať jde o cokoliv. Ptáte se po kamarádech, sháníte reference, pak řešíte jak je pohlídat, aby bylo vše na 100%. Jojo, mám rekonstrukci v plným proudu.

Ale – mám tu i tip na topenáře, který dělá v Praze a okolí a je výbornej. Mám docela velký nároky na kvalitu a skoro extrémní na to, aby lidi se kterýma dělám – nebo dělají pro mě u svý práce přemýšleli. Je jedno co děláte, ale buďto jste dělník, kterýho nic nezajímá a dělá co mu řeknete a nebo tvoříte a výsledkem je něco pěknýho, výtvor. V každý práci se dá vytvořit něco fajn.

No, a teď mi dělal topení pan Chrpa. Prošli jsme si co bych kde a jak rád, nechal jsem ho v bytě a šel dělat na svých věcech. Teda tvořit :) … a pan Chrpa tvořil u mě v bytě. Dělali jsme topení do mědi, výsledkem je čistá práce a řada přínosných tipů na úplně jiný práce než topení (voda, odpady).

Třeba jsme se bavili o tom, že di vysekaných „šliců“ chci tahat potom ještě elektriku, net, atp. Ale ať si udělá vše jak potřebuje, že si přebytečnou sádru kdyžtak elektrikář odseká. Není potřeba, vše je zasádrovaný parádně!

topenářské práce Pavel Chrpa

Nebo sám od sebe navrhl a odsadil trubky pod budoucí vanou tak, aby mohl dát zedník po obvodu itong a nemusel kolem trubek stavět hradbu a tvořit přes ně překlenutí. Prostě maličkosti dělají velké věci.

Topen

No, a kontakt na závěr – Pavel Chrpa – 736 228 031 , email: chrpa.pavel@seznam.cz


Linkuj.cz Jagg.cz


Přidat komentář

(povinné)
(nebude zobrazen) (povinné)

RSS