PELMEL
domashneeporevo1.ru

E-shop: Kontaktní-čočky-levně.cz

2. 7. 2008

Minulý týden jsem psal zkušenosti s novýmobil.cz, dnes to budou zkušenosti s ČOČKY s.r.o., resp. jejich e-shopem Kontaktní-čočky-levně.cz.

Původně jsem chtěl psát pozitivní recenzi e-shopu, který mě mile překvapil, ale nakonec po dnešním telefonu s paní z ČOČKY s.r.o. dám přednost této firmě. Pozitivní recenze tedy příště :)

Nejprve hodnocení e-shopu…

Co se grafiky týče, není to potřeba rozebírat, na první pohled je patrné, že se jedná o styl, který frčel asi tak před 5ti roky. Nicméně v kategioriích se dá díky „pár“ produktům vcelku dobře vyznat a styl objednávky čoček se mi velmi líbí. vyberete dioptrie a zakřivení u levého a pravého oka, počet balení a je to. Nevybíráte čočky pro jedno oko, pak se nevracíte a nevybíráte čočky pro druhé oko. Toto je velmi dobře vymyšlené.

… a teď k telefonu.

Začátek měsíce, a já řeším nové čočky – používám měsíční Air Optix Night&Day od CIBA Vision. Krabička prázdná a nové nikde. Vzpomínám u koho jsem je objednal. Našel jsem kopii objednávky a volám do zmíněné firmy. Vysvětlil jsem paní svůj problém a ta řekla ať vydržím, že se podívá do poznámek – už to ve mě hrklo … koukám do mailu a nevidím žádné identifikační číslo objednávky. Příblížil jsem jí objednávku datumem (10.6. – ano, před 21 dny). Následně mi řekla, že objednávku skutečně nikdo neposlal, že se omlouvá, ale že to zaurguje, aby čočky odešly co nejdříve.

Z toho usuzuju, že něco jako databáze objednávek tam neexistuje, protože v tak skvělé věci se dá mimo jiné filtrovat dle stavu objednávky. typuju, že jim objednávky choděj do mailu a někdo v tom má hold lidově řečeno bordel.

Osobně tedy s nákupy u této firmy končím, byťmají zajímavé ceny a s každou objednávkou posílají něco navíc. To spoždění nebylo poprvé, ikdyž je fakt, že minule jim trvala expedice „jen“ asi 10 dní …


Linkuj.cz Jagg.cz


Komentáře » přidat

[1] Jana, 25. 7. 2008 v 9.48

Taky jsem zavitala na kontaktni-cocky-levne.cz, ale nenakoupila jsem. Odradily me neprehledne stranky. Proste jsem k eshopu nemela duveru. Pak jsem nasla http://www.vasecocky.cz a po prvnim nakupu je pocit vyborny. Primo na strankach je videt jestli je zbozi skladem. V mem pripade bylo a balicek prisel druhy den.


[2] Vlasta Novotná, 18. 11. 2009 v 17.35

S eshopem kontaktni-cocky-levne nemám příliš dobré zkušenosti. Nyní jsem ale objevila nový eshop, který prodává kontaktní čočky – http://www.prodej-cocek.cz
Balíček došel přesně, jak psali, do 48 hodin. Vyzkoušejte jej také:)


Přidat komentář

(povinné)
(nebude zobrazen) (povinné)

RSS