PELMEL
domashneeporevo1.ru

iPhone je u pana doktora

9. 2. 2008

Jak se zdá, koupil jsem prokletej iPhone.

Ještě ten večer, kdy jsem si iPhone přivezl domů mi sežral TurboSIM. Zní to divně, ale je to tak. V „docku“ na SIM kartu jsem vyndal jen samotnou SIMku, Turbo SIM zůstala v telefonu. V asi 2mm škvírce jsem jí entomologickou pinzetou doloval 2 hodiny. O tom jsem ale psal v prvních krůčcích.

iPhonem mi padl rychle do ruky. Opravdu super telefon, jednoduchý, přehledný, chytrý. Vydržel mi ale jen do 1.2. Ve čtvrtek jsem po deváté ráno odeslal SMSku, v 10 už odesílání nefungovalo. iPhone hlásil „error sending message“. To bych přežil, stejně jsem měl v pátek večer schůzku s iPhone doktorem. Jenže tím drama nekončí.

Pátek začal hekticky. Jel jsem ráno na schůzku, ale už jsem nepočítal s tím, že jsou prázdniny. Ve čtvrtek napadlo trochu sněhu, takže hned ráno vyrazili skoro všichni pražáci na hory. Zůstal jsem proto ve štrůdlu na místě, kdy v pátek ráno nebývá. Poslední co jsem s iPhonem stihl bylo zavolat, že se opozdím. Dorazil jsem za klientem a byl „klid“. iPhone hlásí „No service“. Nejdřív jsem tomu nepřikládal moc váhu, protože v tom místě jsem se s O2 ani minule nechytal. Nicméně po pár kilometrech mi bylo jasné, že se mi stalo to, co jsem četl v diskusi. iPhone zamrzl.

Doufám, že mi dá pan doktor iPhone do pořádku a bude to poslední problém, který jsem s ním měl :)

Už jen kvůli tomuto jsem nechtěl kupovat iPhone přes eBay. Pokud se něco sesype, zasílání telefonu na reklamaci, případně vyřešení problému v ČR vás vyjde mnohem dráž než kdybyste ho koupili tady – tedy pokud byste měli smůlu a sesypal by se jako ten můj.


Linkuj.cz Jagg.cz


Komentáře » přidat

[1] Wu, 10. 2. 2008 v 22.11

Každej ajfoun je prokletej… [plamenný úsměv]


[2] Tomáš, 16. 2. 2008 v 17.57

Wu: každej ajfoun ne, jen ten můj. Ale už ho mam zpět s FW 1.1.3, odblokovanej softwarově, nikoliv pomocí TurboSIM a šlape jak dřív. Doufám, že to byl poslední problém :)


[3] Wu, 16. 2. 2008 v 21.19

No jo, no, čekal jsem nějaký flame, ale nikdo se nechytl [úsměv].
Tak ať už ajfoun nezlobí.


[4] Týna, 29. 2. 2008 v 22.41

Já osobně mám iPhone z Am., ale zatím s ním žádný problém nemám. Ale na to zamrznutí si dám pozor, byla bych nerada, kdyby se mi pos…
Ale už teď nacházím nějaké chybky, ale to se napraví :)


[5] partas, 17. 3. 2008 v 23.30

prosim te, muzes mi napsat na mail, jak se da iPhone, se stejnym FW jako mas, odblokovat? Nerad bych si ho zkurvil, dekuji


[6] Johnza, 3. 4. 2008 v 7.00

lol, máte si ho koupit už odblokovanej jako já. :D Neni to zas až tak drahý.


[7] Tomáš, 3. 4. 2008 v 8.51

To jsem taky udělal :) Ale hold jsem měl smůlu na kus, teď už šlape bez větších problémů


Přidat komentář

(povinné)
(nebude zobrazen) (povinné)

RSS