PELMEL
domashneeporevo1.ru

Honíte si ho online?

1. 8. 2007

Honíte si ho online? Že je to blbost? Neřekl bych. Najde se spousta lidí, co má své ego daleko radší, než cokoliv jiného. Onanie, kterou předvádějí na svých blozích je, dámy a pánové, k zblití!

I v dnešní době se najde pár lidí, co se netají svými úspěchy. Jeden příklad za všechny je John Vanhara a jeho blog o podnikání v USA. Jinými slovy se dělí o své zkušenosti v podnikání a to zcela otevřeně i za cenu, že mu na základě jeho rad vznikne konkurence. Což se v případě Johna možná stalo.

To, jak si ale nějací frajírci mastí ego a onanují nad svými příspěvky, to je hnus. Opět jeden příklad za všechny –  „super“ blog Air4Web. Tato osoba tráví nebezpečně moc času sledováním sci-fi filmů. Jeho články o tom, jak lze v IT vydělat jako jednotlivec statisíce jsou opravdu skvělé sci-fi čtivo. Pokud ho na to ale upozorníte, jako pan Fandor, nazve vás pakem a udělá z vás virtuálního bezdomovce. A je mu jedno, jestli vyděláváte x krát víc jak on. On je prostě ten nejlepší, vydělává nejvíc, má super byznys plán, ale na penězích mu vlastně vůbec nezáleží. Tomu všemu dá korunu jako největší idiot. Promiňte, ale jak jinak nazvat někoho, kdo není schopen vyrazit na letiště včas a musí to pak mastit většinu cesty 180 km/h? Doufám, že jeho kamaráda na silnici v životě nepotkám. Nerad bych byl ten, koho jednou zabije. Možná to je opět další výmysl a jen způsob, jak si honit ego … kdo ví …

Prosím vás, pokud máte sklony k exhibicionismu, kroťte svou fantazii, někomu by se z toho mohlo udělat špatně.


Linkuj.cz Jagg.cz


Komentáře » přidat

[1] markon, 3. 8. 2007 v 17.05

Ohledně toho letiště, když jsem létal jako mladej jednou za tři roky na dovolenou, tak jsem neměl problém přijet včas. Ale zkus si létat každý měsíc a ještě když ti něco před odletem do toho vlítne, tak to stíhat.

A co se týká sci-fi, ono to žádné sci-fi není, prostě finanční realita západu. Průměrný plat v UK je asi 70.000 Kč / měsíčně, v IT je kolem 120.000 – 200.000 Kč. Takže jako jednotlivec opravdu ty prachy vydělat můžeš.

Co se týká mého přístupu k penězům, tak se snaž pochopit, že já chci vydělat co nejvíc za co nejkratší dobu a pak si užívat. Znám lidi co vydělávají 500.000 Kč / měsíčně, ale život tráví v práci. To já nechci.


[2] Tomáš, 4. 8. 2007 v 8.44

Jo, ale ty zmiňuješ ty platy na český poměry. Jasně, najdou se lidi, co tu vydělávají 500k měsíčně, ale to je podle mě stále vyjímka … navíc pokud by přišel jednotlivec s něčím opravdu revolučním, tak je tu pořád velká šance, že to okopíruje nějaký gigant, který to dokáže prodat lépe a rychleji … prostě prosadit se na IT trhu s nějakou technologií jako jednotlivec nijak jednoduchý nebude.

S letištěm tě chápu, ale nepochopím. Místo toho čekání na kámoše sis mohl vzít taxíka, nebo se zařídit jinak..


[3] anonym, 5. 8. 2007 v 22.58

nadherny blog, tem air4web, zvlastni proc majitel potrebuje zobrazovat nejaky banner na gambling na svem osobnim blogu kdyz je tak dobre zavodou


[4] fandor, 10. 8. 2007 v 0.38

Tomasi, blog air4web mi prijde jako takova mala psychoanalyza, reseni autorovych problemu s menecennosti. Za pozornost stoji, ze celkem peclive pebral vyrazove prostredky radka hulana a vubec se snazi stylizovat do hulanovske podoby ubermensche.

Myslim, ze je lepsi, kdyz si mindraky leci blogem nez kdyby treba rozbijel okynka u aut nebo prevracel odpadkove kose. Prirovnal bych to k pedofilovi, ktery si honi pero nad obrazky na internetu pred pedofilem, co skutecne zneuziva male deti.


[5] markon, 10. 8. 2007 v 14.32

Tomáš: Ale já většinu času žiju v ČR a utrácím to v ČR :). Co se týká nápadů, tak velká společnost tě radši koupí. A co se týká čekání na kamaráda, pochopíš, třeba že jsem ho chtěl vidět a krátit si chvíli při čekání na letadlo. Mě stačilo dát zavazadla na check-in a pak si dáš kafe atd..

anonym: Nepotřebuji to tam mít, měl jsem nabídek na reklamu více, ale tahle nikoho neobtěžuje a zaplatí hosting, proč prostě nevzít prachy když leží na zemi. Jestli myslíš, že na té reklamě vydělávám, tak jsi naivní. Tak akorát zaplatí hosting.

Fandor: Piš si co chceš, každý si na ubožáka jako ty, udělá názor sám


Přidat komentář

(povinné)
(nebude zobrazen) (povinné)

RSS