PELMEL
domashneeporevo1.ru

E-shop: Richard Bauer – Autonavi.cz

7. 8. 2008

Před nějakou dobou jsem začal se zkušenostmi s e-shopy. Dnes přidám další, bohužel zatím nejhorší zkušenost.

V dubnu, kdy jsme koupili pracovní plošinu, jsme se rozhodli koupit i navigaci, protože Střední Čechy a Praha jsou přeci jen relativně velké oblasti a nechat řidiče bloudit a klienta čekat se nám nechtělo. Po procházení několika eshopů mne zaujal web Richarda Bauera autonavi.cz, kde jsem 1.5. udělal objednávku celkem za 18 505,- Kč

Objednávku jsem do 3 dnů zaplatil převodem a čekal na doručení. Po 14 dnech, kdy zboží stále nedorazilo jsem panu Bauerovi zavolal. V autě to zvedla nějaká paní, která si po chvilce spolu se spolujezdcem vzpomněla, že tu objednávku tam mají, a že do 3 dnů odejde. Omluvila se a vysvětlila, že firmu přebrali a kdesi cosi.

Po asi 5ti dnech mi volal pan Jakub Vlk z  PC Centrum Liberec, vysvětlil situlaci o změně firmy stojící za autonavi.cz, snažil se mi vyjít vstříc a slíbil přednostní expedici. Bohužel ne celé zásilky, ale většiny – jednu položku za 500,- Kč neměli skladem, tak jsme se dohodli na poslání až ji naskladní. Jak slíbil tak se stalo a zboží dorazilo 23.5. V zásilce chyběla faktura, kterou jsem následně žádal poštou. Vzhledem k tomu, že se jednalo u zálohovou fakturu placenou p. Bauerovi, musí mi fakturu poslat on. O to ho požádal a následně jsem ji dostal. Vše se zdálo OK, teď jen počkat až naskladní zbylou a chybějící položku.

Po asi třech týdnech jsem u Autonavi.cz začal poptávat chybějící zboží emailem – ani jednou bez odpovědi. Pár dní nato jsem se snažil na telefon uvedený na webu Autonavi.cz dovolat, ovšem uvedený telefon byl a od té doby i je mimo provoz.

Po návratu z 3 týdenní dovolené (kiteboarding na Rujáně) jsem chtěl konečně smazat tuto věc ze stolu. Jako jediné východisko mě napadlo zavolat tam, kde mi předtím vyšli vstříc. 25.7. jsem volal na číslo uvedené na stránkách PC Centrum Liberec. Kolega pana Vlka mi řekl že je nemocný. Dnes, 7.8. to zkouším znovu – úspěšně. Mluvím s panem Vlkem a dochází mi, že nejsem sám kdo má s panem Bauerem problémy a dostávám radu – prudit a urgovat.

Je 16:30, v průběhu hovoru koukám na autonavi.cz a sleduju, v jakém kroku magenta se právě někdo nachází. Jsem zvědavej, co tam vyroste za web a jak celá kauza dopadne. V případě nezájmu jsem se rozhodl poprvé vyzkoušet práci Policie ČR. Je to 500,-, ale jde o princip.


Linkuj.cz Jagg.cz


Komentáře » přidat

[1] Hana, 12. 8. 2008 v 11.05

Koncem června jsem poslala do Autonavi na reklamaci navigaci, teď se bohužel nemůžu nikam dovolat. Prosím dejte mi číslo, kam jste se dovolal vy. Děkuji


[2] Tomáš, 13. 8. 2008 v 13.51

To jste špatně pochopila. Dovolal jsem se do firmy, která ten shop zastupovala předtím, dnes s ním mají sami problémy.

Z čísel, která má na svých webech (nemeckyobchod.cz a super-kocarky.cz) nefunguje ani jedno. Obě čísla (776 393 548 / 725 524 686) jsou mimo provoz.


[3] michaela128, 14. 8. 2008 v 11.18

Dobrý den, právě sepisuji pro právníka údaje pro trestní oznámení. Zaplatila jsem R. Bauerovi zálohovou fakturu za kočárek a ten se přestal ozývat. Na O2 mi sdělili, že obě telefonní čísla-mobil i pevná linka, byly odpojeny z důvodu neplacení faktur.


[4] Marie Křížova, 17. 8. 2008 v 9.54

Mám podobnou zkušenost – zaplatila jsem a nic :-( . Naštěstí to nebyla vysoká částka a zboží jsem si objednala na http://www.notesy.cz a přišlo mi další den, ale držím Vám všem palce


[5] Pavla, 24. 8. 2008 v 15.24

Před nedávnem jsem si koupila kávovar zn.Krups a horor začal když se podouchal, firma je zcela nedosažitelná zkrátka hrůza.V součastné době nemám peníze a ani kávovar.Firma vůbec nereaguje,a tak jsem napsala na ČOI v Liberci a tak jsem zvědavá co bude.RADÍM: OD TÉTO FIRMY NI NEKUPUJTE!!!!


[6] Stanislav, 29. 8. 2008 v 20.52

Připojím se k případné hromadné žalobě. Zálohová faktura na 10.790,-Kč dne 17.6.2008. Dodnes žádná odezva


[7] dmvnitra, 6. 9. 2008 v 13.30

Tiež sa pripojím k prípadnej hromadnej žalobe. Zaplatená čiastka 9.800,-Kč dňa 2.9.2008. Dodnes žiadna odozva.


[8] Tomáš, 6. 9. 2008 v 14.30

Hromadná žaloba zabere hodně času pro organizátora, a nevím kdo by si to chtěl vzít na starost. Proto bych doporučil postup kdy každý půjde sám za sebe na PČR a podá trestní oznámení. Ve výsledku se jimi bude policie zabývat jako celkem.


[9] RIchard Bauer, 11. 9. 2008 v 11.05

Dobrý den,

dovolte mi se vyjádřit k problémům zde uvedeným.

ad 1. pan Tomáš – Vážený pane, pohled z mé strany – já jsem zaplatil Vašich 18500,- firmě, která Vám měla poslat dle dohody vše včetně kávy, nestalo se tak, takže vracím ze své kapsy 500,-. Již je máte na účtě. Čísla na webech fungují.

ad 2. paní Hana – telefon na na mě je 776393548, napište prosím na email nebo zavolejte, pokud jsme Vám navigaci již neposlali.

ad 3. paní Michaela128 – peníze máte na účtě, ani my jsme nevěděli, že italové zkrátka celý srpen neexpedují zboží.

ad 4. Marie Křížová, paní Křížová nejsem si vědom toho, že byste od nás něco nedostala, zavolejte prosím o co se jedná. Děkuji

ad 5.paní Pavla – Kávovar na reklamaci? Prosím zavolejte, pokud to není vyřízeno dáme Vám ihned jiný nebo peníze.

ad 6. pan Stanislav – peníze máte na účtě.

ad 7. pan dmvnitra – navigaci máte, odeslali jsme jí druhý pracovní den po obdržení peněz.

Mrzí mě, že díky stěhování firmy do německa, různým dovoleným, komunikačním problémům a pověření jiných osob a firem posílánim zakázek vzniklo pár problémů. Které jsou v celkovém kontextu firmy malé, ale pro jednotlivé zákazníky podstatné. Pokud má někdo pocit, že byl nějak poškozen obraťte se prosím přímo na mě na výše uvedeném telefonu nebo mailu ihned vše vyřešíme.
Máme uskutečněných více než 3000 obchodů za 3 roky a tento rok děláme hodně změn – stěhování, rozšíření sortimentu až na 2500 položek, start e-shopu s parfémy v německu atd., takže došlo samozřejmě mou vinou ke zpoždění některých reakcí. Za to prosím přijměte omluvu.

S přáním hezkého dne Richard Bauer


[10] Tomáš Libich, 12. 9. 2008 v 12.18

Díky, peníze mám skutečně na účtu.

Je možné, že problém nebyl způsoben Vámi, ale v podstatě to byl Váš problém. Já jsem si objednal určité zboží, nedostal jsem jej kompletní a mělo by být teda ve Vašem zájmu transakci nějak vyřešit a uzavřít.

Co se týče telefonních čísel, tak skutečně nebyly aktivní. Nejsem jediný, kdo se tam nedovolal.

PS: Váš druhý komentář jsem smazal, neboť se domnívám, že zde není prostor pro Vaši reklamu. Jsem rád, že tento příspěvek pomohl několika lidem ke svým penězům, avšak tito nemusí být všichni poškození, proto z mém strany zůstává nad vašimi obchody nedůvěra. Základem řešení problémů je komunikace a ta z Vaší strany chyběla od začátku. Mimo telefonu jsem Vám psal několik emailů na Vaše různé adresy a ani na jeden jsem nedostal odpověď.


[11] Richard Bauer, 12. 9. 2008 v 17.05

Ano. Nyní již vše funguje jak má.


[12] dmvnitra, 12. 9. 2008 v 22.19

Navigacia dnes dorazila, dakujem. Mozem Vam povedat p. Bauer, ze par dni, ked ste sa vobec neozval, som mal nervy, a este som nasiel aj tento odkaz. Prosim skuste vzdy dodrzat to, co slubite a ak to nie je mozne dodrzat, tak prosim komunikujte. Myslim, ze ludia to ocenia. Pekny vecer.


[13] michaela128, 13. 9. 2008 v 10.46

Pro Tomáše: psala jsem Vám odpověď na Váš email, ale zlobí mě pošta a odpověď ode mne neodešla. Naštěstí už mi také přišly peníze, takže budu právníka informovat, že se tím už nemusí zabývat. Myslím si, že k tomu hodně přispěl Váš blog a že se díky němu začalo ozývat více lidí. Představa, že „Žalobu podáme hromadně a bude to jeden velký proces.“ (Kulový blesk) možná pana Bauera polekala :-). Já jsem skutečně byla odhodlaná podat žalobu k soudu, ale představa ztráty dalších peněz a času rozhodně nebyla příjemná a jsem ráda, že se to vyřešilo takto. Ještě jednou díky za tento blog.


[14] Tomáš T, 15. 9. 2008 v 9.10

dobrý den, může mi tedy pan Bauer vysvětlit mou situaci? dne 9.5. jsem objednal navigaci a ihned zaplatil na Váš účet. po 14ti dnech mi bylo sděleno, že navigaci nemáte a domluvili jsme se s pracovníkem, že objednávku stornuji a vrátíte mi peníze. asi po měsící co se nic nedělo mi pracovník sdělil, že peníze mi poslat nemůže, že je vracíte pouze Vy osobně, ale že chodíte do firmy zřídkakdy proto se může vrácení zdržet.jelikož ani po třech měsících jsem neměl peníze zpět a do Vaší firmy už se nedalo ani dovolat, doporučené dopisy jste ani vy ani firma nepřebírali a na maily neodpovídali, postoupil jsem pohledávku vymahačské firmě. Když se tedy vymlouváte na to, že nějaká italská firma neexpedovala celý srpen, můžete mi tedy vysvětlit, proč jste nebyl schopný vrátit mi mých posr… 9tisíc, které mi od května dlužíte???????


[15] Pavla Balíková, 18. 9. 2008 v 18.20

Po přečtení emailu jsem kontaktovala p.Bauera který mě ujistil,že peníze pošle a taky se tak stalo.Peníze mám doma tak jsem ráda,že to dopadlo i když to trvalo dlouho.


[16] Honza, 13. 10. 2008 v 11.58

Zdravím, pan Bauer je prodejce typu levně nakoupit v EU, samozřejmě bez záruky a pak draze prodat u ČR s jakou-si pseudo zárukou. Jeho chování k zákazníkům je více něž sprosté. O tomto člověku svědčí i to co napsal: „Máme uskutečněných více než 3000 obchodů za 3 roky…“. 1) je to dost ubohé číslo 2) koho to zajímá? 3) pokud nehrozíme žalobou a PČR tak se tím ani nezabývá? Pokud si pan Bauer neumí vést svou „firmičku“ s jedním zaměstnancem (vsadím se, že je to jeho manželka), tak by neměl podnikat vůbec. Takových rádoby podnikatelů je stále dost a je potřeba je „odstranit“ z trhu. Vzhledem k jeho nekalým praktikám jej nechám podrobit kontrole finančního a živnostenského úřadu.


[17] Tomáš, 13. 10. 2008 v 14.22

Honzo, už se tím dávno zabývají.

Potom, co mě přestalo bavit si psát s někým kdo neraguje jsem podal podnět na ČOI Ústeckého a Libereckého kraje z několika důvodů – na webu není uveden provozovatel, neplní své závazky, bylo toho více. Zde je odpověď ČOI:

Vážený pane,

na základě Vašeho a dalších podnětů bylo provedeno dohledávání firmy Richard Bauer – Autonavi.cz., Široká 166, Liberec. Na výše uvedené adrese ani na adrese místa podnikání nebyl jmenovaný podnikatel opakovaně zastižen, proto byl písemně vyzván, aby se dostavil k projednání předmětného podnětu. Lhůta k převzetí doporučeného dopisu však uplynula marně. Tím, že podnikatel nezveřejnil adresu, na které může spotřebitel uplatnit svá práva vyplývající z uzavření kupní smlouvy a na adrese místa podnikaní uvedené v živnostenském oprávnění tuto povinnost rovněž neplní, bylo výše uvedené zjištění postoupeno příslušnému živnostenskému úřadu k vyřízení v jeho pravomoci.

V tomto konkrétním případu můžeme doporučit jednat s firmou pouze doporučeným dopisem s dodejkou, ve kterém budete požadovat zaslání objednaného výrobku nebo vrácení peněz v přiměřeném termínu s upozorněním, že po uplynutí této lhůty požádáte příslušný soud o vydání platebního rozkazu. K Vašemu podnětu Vám dále sdělujeme, že problematika práv odpovědnosti za vady (reklamace) je upravena občanským zákoníkem a rozhodování ve věci je svěřeno výhradně soudům. České obchodní inspekci nepřísluší rozhodovat v reklamačních sporech, může pouze prověřit dodržování povinností uložených zákonem o ochraně spotřebitele a v případě zjištění porušení uložit pokutu, což nemá vliv na řešení konkrétního sporu se zákazníkem.

Na závěr bychom Vám rádi sdělili, že máte též možnost mimosoudního řešení Vašeho sporu. Na webových stránkách Ministerstva průmyslu a obchodu (www.mpo.cz) v záložce Ochrana spotřebitele najdete veškeré potřebné informace.

S pozdravem

Ing. Marek Novák
ředitel inspektorátu
České obchodní inspekce


[18] Petr, 19. 10. 2008 v 17.17

V 6.měsíci 2008 objednáno zboží.Během 20 minut přišla zálohová faktura.Po týdnu se ptám:Kde je moje zaplacené zboží?.Odpověď přichází druhý den.Prý pro nedostatek personálu budou zboží expedovat do tří dnů.NIC!Opět dotaz-žádná reakce,uvedený telefon je odpojen.V srpnu musím odjet na měsíc pracovně mimo republiku,tak hned po příjezdu píši p. Bauerovi,že pokud mi nepošle mé peníze zpět,věc oznámím Policii ČT a příslušnému Živ.úřadu.Přichází odpověď abych zaslal č.účtu.Číslo zasílám a od té doby se opět nikdo neozývá.Zítra se odebírám s veškerou korespondencí s fi. p. Bauera na Policii ČR a uvidím co se dá ještě zachránit.Už nejde o peníze,ale o princip.P.Bauer si z lidí dělá srandu a myslí,že se nikomu nechce jít do sporu s ním, ale to se spletl.Když jsem si zde přečetl příspěvky dalších lidí,kteří mají podobnou zkušenost jako já,tak vidím,že je to jediné možné řešení.Pokud bude hromadná žaloba,s radostí se připojím.


[19] Roman Kadlec, 11. 11. 2008 v 14.45

Dobry den,

jsem tuto diskuzi necetl drive. Objednal jsem si kavovar Krups Dolce Gusto 27.10.2008 – obdrzel proformu a tu hned zaplatil. Do dnesniho dne zbozi nemam. Poslal jsem 2x email a bez odezvi a taky jsem zkousel volat ale mobil nikdo nebere a pevna linka neexistuje.

Mate nekdo zpusob jak se s p. Baurem spojit a nebo nejakou kladnou zkusenost z posledni doby ?

Diky

Roman Kadlec


[20] Tomáš, 11. 11. 2008 v 19.33

Romane, rad tu padlo nekolik. Trestni oznameni je jedna. Druhou je prudit. Maily kazdy den, telefonovat nekolikrat denne.

Richard Bauer podle všeho emaily čte, psal jsem mu minulý týden o dobropis na 500, které mi poslal zpět, nedošla mi sice doručenka o přečtení mailu, ale během pár dní byl dobropis ve schránce, takže ten pán očividně o problémech ví, o mailech taky, ale hraje mrtvého brouka.

Nicméně volil bych cestu trestního oznámení. začne se tím konečně někdo zabývat a ve finále bude méně okradených.


[21] Roman Kadlec, 12. 11. 2008 v 14.26

Update : 12.11.2008

Vážený pane Kadleci,

omlouváme se Vám, za velice dlouhou čekací dobu, při vyřizování Vaší objednávky. Ještě dnes Vám bude Vaše zásilka odeslána .Bude to obchodní balík České pošty, zítra bude u Vás.Číslo Vaší zásilky je BO608044872 7X.

S pozdravem Richard Bauer

————————————–
Nicmene at delam co delam vytrasovat ten balik je nemozne uz to jak je to napsane me prijde zvlastni. V kazdem pripade p. Bauer se ozval ale nevidim v postupu zadnou zmenu.

Roman Kadlec


[22] Tomáš T, 1. 12. 2008 v 14.48

můžete někdo prosím uvézt kontakt na Bauera? už mi dluží více jak půl roku 9tis…děkuji…


[23] Tomáš T, 8. 12. 2008 v 15.38

no…musím říct, že jsem už moc nečekal že svoje peníze dostanu zpátky po dobrém.sice nedošla uplně celá částka mé pohledávky, vč. poplatku vymáhací firmě, ale aspoň většina přišla…
tak konečně po půl roce aspoň něco..každopádně nikam už nikdy nebudu posílat peníze předem a v životě už si nic nekoupím od pana Bauera…
sbohem


[24] Vladimír Jančov, 21. 12. 2008 v 21.11

Už půl roku čekám na peníze,za špatný držák k autonavigaci Dayton.K případné hromadné žalobě se taky připojím.V.Jančov


[25] Hedvika Končalová, 6. 2. 2009 v 17.17

Musím pochválit.Objednala jsem si Nescafé dolce gusto.Platbu složila na konto, hned druhý den mně paní kontaktovala s tím,že balíček odesílá.Velmi rychlé dodání,super.Káva je také velmi dobrá.Tento obchod proběhl velmi rychle a já je za to chválím.Děkuji.Hedvika


[26] Milan, 23. 2. 2009 v 21.25

Poradte kde sezenu aktualizaci¨
pioneer avic-s2
dik


[27] Tomáš T, 26. 5. 2009 v 8.38

dobrý den, tak již je to přes rok co jsem zaplatil panu Bauerovi navigaci, kterou jsem nikdy neviděl. vymahači z pana Bauera doteď nevymohli celou část dluhu. Pan Bauer je podvodník a bezcharakterní člověk. Všem doporučuji s tímto člověkem vůbec neobchodovat…


[28] Petr Žalud, 27. 11. 2009 v 14.31

Dobrý den, zdá se, že pan Bauer má nový e-shop http://www.nemeckyobchod.cz, kde jsem si bohužel objednal zboží za „pouhých“ 1497 Kč. Zaplatil jsem předem. Kdybych byl býval četl tuto diskuzi dříve, nemusel jsem si „rvát vlasy“. Telefonní čísla na webu ani fax nefungují. Jsem zvědav co na to pan Richard Bauer.
s pozdravem,
Petr Žalud


[29] Endlicherová, 29. 11. 2009 v 23.26

Dobrý den,
ano bohužel má pan Bauer nový obchod http://www.nemeckyobchod.cz ale pořád stejné praktiky jak tak koukám. Od 08/2009 mi dluží 5000,-Kč za v zákonné lhůtě vrácenou navigaci = 3 měsíce prodlení. Nereaguje na urgence, na telefony se nelze dovolat. Už nemá smysl čekat, prostě to chce zajít na policii ČR. Hrůza a děs, dělá ostudu internetovým prodejcům. Nakupuji na internetu již mnoho let ale tohle jsem ještě neviděl.


[30] Pavel Dolejší, 30. 11. 2009 v 16.12

Dobrý den,
i já jsem si tyto stránky přečetl pozdě.Dnes čekám na 8000,- za vrácený fotoaparát.K případné hromadné žalobě se samoržejmě také připojím.


[31] Endlicherová/Svoboda, 3. 12. 2009 v 23.30

Hromadná žaloba je opravdu komplikovanější s ohledem na toho dobráka kdo se ujme organizace. Jednodušší a rychlejší je jít podat sám. Ale je to finančně náročnější – a na to Bauer spoléhá. Já toho času a peněz litovat ale nebudu. Takováhle sprostota jakou předvádí se nesmí tolerovat. Jak to tak čtu tak si dost nacpal kapsy a teď se směje. Doufám že to nebude na dlouho.


[32] Robert Šimek, 18. 12. 2009 v 1.27

Bohužel se musím taky přidat se stejnou zkušeností. Objednal jsem si zboží, druhý den zaplatil a dodnes nemám ani peníze ani zboží. Neskutečné jednání, se kterým jsem se setkal poprvé.


[33] Petr Žalud, 11. 1. 2010 v 22.31

Dobrý večer,
minulý týden jsem se při návštěvě Liberce zajel osobně podívat do místo sídla v Americké ulici 626/46. Dle vyjádření sousedky se pan Bauer cca před 2 měsíci odtud odstěhoval, prý kamsi do „řadovek“ v Pavlovicích, což je městská část Liberce. Těžko říci, stopa se ztrácí… :-)


[34] Martin Válek, 11. 1. 2010 v 23.46

dobry den,
velká škoda, že jsem nenašel tyto stránky dříve :-( Taky jsem si naběhl u tohoto podvodníka.Asi jsme všichni zafinancovali panu Bauerovi nove bydlení. Uvidím co na to úřady, také to z principu nenechám být.
Podal jste někdo to trestní oznámení a s jakým výsledkem?


[35] Jitka B., 13. 1. 2010 v 15.47

Od 24.8.2009 mi p Bauer dluží peníze za navrácenou navigaci.Telefony jsou odpojené,na e-maily nereaguje,doporučený dopis se mi vrátil nevyzvednutý.Jsem nucená se ke všem připojit a podat na p.Bauera trestní oznámení.Nejhorší internetový obchod.Je třeba mu pochybnou živnost zakázat.


[36] Jitka B., 14. 1. 2010 v 12.24

Jestli nekdo zjistil fungující kontakt na p.Bauera ,napišteho sem pro všechny poškozené.Telefonovala jsem na živn.úřad v Liberci.Tam mají jeho telefon,který nefunguje.Ještě mi poradili spojit se(kdo je poškozen)a podat na p.Bauera hromadnou žalubu.Bylo by to dobré,protože bez žaloby mu nemůžou odebrat živnost a pškozených může přibývat.


[37] kKateřina, 20. 1. 2010 v 19.23

Prosím,máte někdo kontakt na pana Bauera? Napište jej zde.K případné žalobě se ráda přípojím.I sama jsem rozhodnuta podat trestní oznámení v pátek.Pokud mi od něj zítra nepřijdou peníze na účet


[38] Lenka S., 24. 1. 2010 v 22.14

Před 17dny jsem poslala p.Bauerovi na účet peníze za dolce gusto kávovar.Není možné se s ním spojit telef. ani mailem, tak jsem volala na živn.úřad v Liberci, kde hned věděli, o koho jde.Na internetu nakupuji poměrně často a tak jsem z této situace poměrně rozhozená, protože jsem něvěřila, že se to může stát zrovna mě. každý den čekám balíček, ale naděje klesá, po přečtení ostat.napálených kupujích. jsem rozhodnutá se obrátit na ČOI a následně na policii.


[39] Kateřina, 27. 1. 2010 v 23.11

Podala jsem na něj trestní oznámení,ale velkou naději tomu nedávám.Snad jen možná kdyby nás bylo víc.Na Bauera už byla vydána exekuce,myslím,že se těch peněz nedočkám.Snad ho dostihne jiná,když ne lidská spravedlnost.


[40] Alena, 7. 2. 2010 v 14.49

Taky jsem se nechala napalit panem Bauerem, na maily neodpovídá. Poslala jsem mu nyní ještě jeden a pak jdu na policii. Myslím, že by jsme se všichni poškození měli spojit. Máte facebook? Založila bych tam stránku a mohli by jsme komunikovat, bylo by to jednodušší. Tyto praktiky je potřeba zatrhnout…


[41] Kateřina, 17. 2. 2010 v 16.38

Včera jsem volala na policii v Liberci,nic tam na něj nemají,podal ještě někdo z Vás všech trestní oznámení?Čím víc nás bude,tím spíš a vážněji se tím budou zabývat.Nic to nestojí,jen trochu času.


[42] Kateřina, 25. 2. 2010 v 21.59

Nové číslo na pana Bauera,které udal do policejního protokolu je 608334081,je ovšem vypnuté,nebo nedostupné,ale třeba je funkční.Jinak pan Bauer stále žije v Liberci,jen na jiné adrese.Slíbil,že mi peníze vrátí,v opačném případě ho čeká přestupkové řízení.


[43] Martina, 26. 2. 2010 v 15.17

Před měsícem jsem zasílala kávovar k reklamaci panu Bauerovi na adresu Americká, jak jsem se tu již dočetla, zřejmě přesídlil. Kávovar se mi po měsíci vrátil, na mejly nereaguje o tel. číslech ani nemluvě. Je to již 3 reklamace, první dvě proběhli relativně bez problémů, ke kávovaru nemám originál fakturu, tu má nejspíš pan Bauer,tak nevím jak to řešit, pokud má někdo podobnou zkušenost prosím poradtě.


[44] Marcela, 17. 3. 2010 v 23.44

Dobrý den, také jsem se napálila u firmy p. Bauera. Na internetu nakupuji často a takovéto jednání jsem zažila poprvé. Peníze jsem zaplatila předem převodem z účtu dne 22.2.,1497Kč. Od té doby se snažím s p. Bauerem komunikovat- ale marně- na meily neodpovídá, mobil nedostupný. Podařilo se mi zjistit mobil na jeho manželku- obávám se, že teď už má jiné číslo, ale kdyby 776844846. S p.Markétou jsem minulý pátek 12.3. mluvila a bláhově věřila, že zjedná nápravu, ale dodnes se nic neděje. Na konci týdne- jestliže nedojde k nápravě, jdu podat tresní oznámení na Policii ČR. Doufám, že nás podá víc.Nechci to nechat být, už z principu.


[45] Markéta Bauerová, 18. 3. 2010 v 2.37

Paní Marcelo, telefon mám pořád stejný, bohužel v tuto chvíli pro Vás nemůžu udělat nic, i kdybych chtěla. S panem Bauerem se rozvádím a s jeho firmou nemám nic společného. Nějaký čas bydlel v pronájmu v Pavlovicích, ale na této adrese už nebydlí. Jeho současné číslo je 773954383.


[46] Marcela, 18. 3. 2010 v 9.57

Paní Markéto, děkuji za odpověď a ochotu. Vámi uvedené číslo hned vyzkouším. Přeji hladký a rychlý rozvod. Hezký den


[47] Kateřina, 8. 4. 2010 v 21.51

Má někdo z poškozených zkušenost z poslední dpby,že by pan Bauer vrátil peníze? Několikrát jsem s ním mluvila,stále slibuje a nic. Platí na něj něco?


[48] Kateřina, 14. 4. 2010 v 15.16

Prosím ozvěte se někdo na můj mail – katerinastefkova@seznam.cz , hledám další poškozené pro mého právníka na soudní vymáhání.Děkuji.


[49] Kateřina, 14. 4. 2010 v 15.17

Ten mail je katerinastefkova@seznam.cz


[50] Marek, 13. 10. 2010 v 20.22

Tak, pri přečtení tohoto fóra jsem se vážně pobavil.Pan Bauer si totiž před pár lety nechal změnit příjmení z Urdabaev na Bauer.Všichni asi chápete proč.


[51] jitka, 11. 11. 2010 v 17.51

To by mě zajímalo,jak to s Bauerem dopadlo.Nebo má-li na něho nekdo kontakt,napište ho.Mě již rok dluží 4900.-kč a nemohu ho dohonit.Děkuji


[52] Radka, 26. 3. 2011 v 9.55

Mě dluží pan Bauer 4790,-Kč již od prosince 2009.


[53] Honza, 26. 7. 2011 v 13.02

Pan Bauer mi dluží dost peněz, nicméně ho nikde nemohu dostihnout. Nemáte někdo kontakt ?


[54] Zdeňka, 9. 8. 2011 v 10.25

Mně p. Bauer neuhradil řádně vystavený dobropis na částku 7 999,- Kč za vrácený fotoaparát. Zadala jsem dlužníka 15.12.2009 na uhrazeno.cz a ti mi 20.5.2010, kdy mu pohledávka stoupla na částku 19 450,- Kč napsali, že není zastižitelný a není možné pohledávku vymáhat. Uvítala bych kontakt.


[55] Zdeňka, 9. 8. 2011 v 10.40

Telefon 773954383, email richiebauer@gmail.com. Před chvílí jsem s p. Bauerem mluvila a posílal mi email, takže údaje jsou funkční.


[56] Akzi, 6. 2. 2013 v 15.36

Tak pan Bauer už nyní místo e-shopu začal vyrábět webové stránky a e-shopy. Takže bacha :-)


Přidat komentář

(povinné)
(nebude zobrazen) (povinné)

RSS